Την Τρίτη 5 Σεπτεμβρίου στις 16.45 στο Κλειστό Γυμναστήριο Άργους ξεκινούν οι προπονήσεις των ακαδημιών του μπασκετικού Παναργειακού.
Ο Ομοσπονδιακός Τεχνικός Χάρης Κουλουριώτης είναι Υπεύθυνος των Τμημάτων Υποδομής του Παναργειακού B.C., με προπονητές τους Γιώργο Μπούκουρα, Γιώργο Βούρδουλα, Γιάννη Γαλάνη και Χάρη Νενεκούμη.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgnUYJhJQsVnwAEy3VHlfegL43GJ4FHaXH17wBoUbUR5amPciHGv8HqIGsIhoiXM_xDBG8otv_szGBqfVUUTzR7vvgs6iM2qX1DiPhDeiNl0TEQC6gC8EaqtJzj3T07VVpZuERvY3bklzfRLGM77b1-SLXW0sZBk7lXIpbmPo2a8nfg2R4uJSO0SRnoyjw/w640-h640/%CE%B1%CE%BA%CE%B1%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%B9%CE%B5%CF%82%20(1).jpg)
Η ομάδα απευθύνει κάλεσμα σε όλα τα παιδιά, αγόρια και κορίτσια, από 4 ετών και πάνω, να έρθουν σε επαφή με το άθλημα του μπάσκετ, να παίξουν και να διασκεδάσουν, πάντα υπό την καθοδήγηση κορυφαίων προπονητών.