Ήρθε η στιγμή για άλλη μια χρόνια να ευχαριστήσουμε μικρούς και μεγάλους που προσέφεραν τα μέγιστα με αγάπη και πολύ μεράκι για να γίνει πραγματικότητα το πανηγύρι του χωριού μας , το πανηγύρι της Ομάδας μας !
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2023/08/369717327_802477194909496_424419238383877457_n.jpg)
Σε κάθε περίπτωση βέβαια, η επιτυχία μας οφείλεται σε όλους εσάς που παρευρεθήκατε εκεί, χορέψετε, γελάσετε, φάγατε και ήπιατε! Η παρουσία σας, η ανταμοιβή μας. Ευχαριστούμε πολύ! Ευχόμαστε και του χρόνου με υγεία!
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2023/08/371062430_802479081575974_305570319337446931_n-1024x684.jpg)
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΑ
ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ, ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2023/08/370349267_802477274909488_6918234477835060186_n-1-1024x577.jpg)