Ο Σύλλογος ΑμεΑ Αργολίδας «Οδύσσεια» διοργανωνει τον αποκριάτικο χορό του την Κυριακή 18 Φεβρουαρίου στο κέντρο «Απόλλων» στο Κεφαλάρι Άργους στις 13:00μ.μ.
Θα υπάρχει ζωντανή μουσική, χορός και πλούσια δώρα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1jpl3TEZrZgwzchFg7NONSrzA0RUxutwokrE8h8OMowOMRZ8gti-8KVA-mVitY0QWewWOaC5rpw70j2j0mWhVKR2PZKULIp_QOHp15aGq5-NfTOuDPE22168r0B7ba6fxDe-7LBuVxGHJGD4jhklAzCuzGK7H2IeuaGeOhf1vXmxx3hoA0bB_rvYG_dk/w452-h640-rw/%CE%91%CF%80%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%82-%CF%87%CE%BF%CF%81%CF%8C%CF%82.webp)
Συμμετέχουν οι: Νατάσα Γκολφίνου (τραγούδι), Γιάννης Δρίτσας (τραγούδι), Χρήστος Κούτρας (μπουζούκι), Δημήτρης Κατσούλης (πλήκτρα). Ηχητικά: Ανδρέας Χρόνης (Sound and light).
Τιμή πρόσκλησης: 15 ευρώ, παιδικό μενού: 10 ευρώ.