Σε ευχάριστο ,γιορτινό , φιλικό κλίμα , μεταξύ συγχωριανών, μελών και φίλων του συλλόγου μας, πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας μας την Κυριακή 4/2/2024.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-s-Aezp7R4Ct-g3ORGL9ZSd620ci71VpYi42y7Y0jABbiDhSz1xetu1yHHl3eFrUoag94QlzqbNQ60qDdQYUwU_7sbyr7zr0zZ3lBCi4sMsoefe0g5eahVIe5P2n0GV_s-SfA-xx2Y6Qzb6ZgcaB2BuFilwhLTe2nP-LOuTvgWDPMkQ4afkKfXSg2Z6M/w640-h520-rw/417532476_406894555224490_1040754982110086990_n.webp)
Ευχαριστούμε τον Πατέρα Αναστάσιο Ρπτη που ευλόγησε την πίτα μας, όπως κάθε χρόνο.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhofPNZ3NtZl3UEnAd9_9Lu6n1WKCa6iMaD9f42uxXuYn_7ElsPbGptyeKL2Fm1-Tp9gShWLxYfHQyjudv_3Yd1DPfqNgBRz9iru7d5M_JrWJ6UjK2hhg4uuSiCToa2WZ4aGYh128Zs0qPkEyY7eVdakFRBC064SgZCcW_QbQ_I2vqCIDIsA6-P0vY44wA/w480-h640-rw/417464887_406894918557787_7175959609059650873_n.webp)
Με την παρουσία τους μας τίμησαν επίσης ο βουλευτής Αργολίδας κ. Ιωάννης Ανδριανός, ο Εντεταλμένος Σύμβουλος Αντιπεριφέρειας Αργολίδας κ. Αναστάσιος Γανώσης, οι Αντιδήμαρχοι Ναυπλιέων , κ. Γαβρήλος, κ. Γκούμας, κ. Καρμανιόλας, ο Πρόεδρος της τοπικής κοινότητας Ιρίων- Κάντιας κ. Ευάγγελος Δρούζας, οι Δημοτικοί Σύμβουλοι κ. Μαρία Ράλλη , κ. Καχριμάνης, η κ. Ελένη Παναγιωτοπούλου, ο κ. Παναγιώτης Ψυχογιός, η κ. Αιβαλιώτη, πρόεδρος του Πολιτιστικού Συλλόγου Δρεπάνου, μαζί με μέλη του Δ.Σ. τους.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhe-w5U1m-qU2pgmZBcIhS9JY9fc1YL1aY3Fb_dE51T7OH8uK8k-dxGStoNccFC2dJ02Nbx9d1qcza7sanzx7FgfiZkUiNPj0C-QEciyRe0mk_j_Nh2vvSB039BZlTzhA7wS03RT707T76QUhZmyglYHs6br7nHI8PgQ4oHY_tSy-3mb_2bALI84nUDQrk/w480-h640-rw/417465217_406894855224460_2234783917794454584_n.webp)
Σας ευχαριστούμε όλους θερμά για την παρουσία και τη συμμετοχή σας!!! Ευχαριστίες στον φίλο μας Ανδρέα Χρόνη για την ηχητική κάλυψη της εκδήλωσης , καθώς και στον φίλο μας Σωτήρη Καζαμπάκα για τη βιντεοσκόπηση της εκδήλωσης!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgS6YdpY5I6NDztrADSvdfc9cCHrPDbIsfzR11SQDWWYKgXOYabtVOOUedYG28xRlxHo-pDqPEdZKfKRQRPRcN537LjMEtaAmARVQcStdJAuQi0cKV0wqRSJxpz52BRhypC7bAd71T9CSkcb5wwHZ_kCNU7zEOiaUfgzKU0AKfqRS0ipCuXfSwpqo_lr7I/w480-h640-rw/418151606_406895008557778_8124693391446272775_n.webp)
Καλή και δημιουργική χρονιά , με υγεία για όλους!!
Η παρουσία και η συμμετοχή σας, η κινητήριος δύναμή μας!!