Μια διοργάνωση που αποτελεί πλέον θεσμό, καθώς πραγματοποιείται κάθε χρόνο με μεγάλη επιτυχία, προσφέροντας χαρά σε μικρούς και μεγάλους.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/444482861_3598067857081562_4502519765142224706_n-768x1024.jpg)
Μέσω της αθλητικής αυτής εκδήλωσης, δίνεται η ευκαιρία στα παιδιά των Νηπιαγωγείων του Δήμου μας να συμμετάσχουν σε αγώνες στίβου, να διασκεδάσουν, να διδαχθούν από τον αθλητισμό και να αναπτύξουν μεταξύ τους την ιδέα του ευ αγωνίζεσθαι!
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/444456548_3598067733748241_3047795115484279463_n-768x1024.jpg)
Συγχαρητήρια σε όλους τους διοργανωτές και τους συμμετέχοντες!
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/444501794_3598067870414894_3278228792525726070_n-674x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/444485957_3598067780414903_1441826077033831322_n-768x1024.jpg)