ΑΡΓΟΣ – ΕΛΛΑΔΑ .
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/01/421238705_7092521820861237_6483819187118361860_n-1024x685.jpg)
ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ “ΠΗΓΜΗ”
ΜΑΖΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ 45η ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ .
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/01/420718329_7092522097527876_4708260076445625604_n-1024x685.jpg)
Ο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟ
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/01/421248795_7092520804194672_8738481633962752511_n-1024x788.jpg)
Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΕΚΟΨΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΤΟΥΡΤΑ ΚΑΙ ΕΥΧΗΘΗΚΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ . ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ , ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ” ΠΗΓΜΗ ” ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΧΟΝΤΑ ΓΙΩΡΓΟ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗ .
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/01/420718329_7092522097527876_4708260076445625604_n-1-1024x685.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/01/420524126_7092522367527849_997908501004813188_n-1024x685.jpg)