Η Ένωση Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων των Μαθητών Σχολείων του Δήμου Ναυπλιέων σε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων & Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε. Αργολίδας «ΕΛΠΙΔΑ ΖΩΗΣ», διοργανώνει ανοιχτές συζητήσεις για γονείς και κηδεμόνες με παιδιά όλων των ηλικιών.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEho5SBA8reBDARVYWWI0x20zFRy6WPDV4A2D_a0Np9mpJgr-mtaKjzdKaWGHSl9N4Ozfb5Ub2R3NEkGKBn217RaSDDIRE0UyHbelVZzU6XoFHZVyItJ36GZ8KrtMAVtrPf3nWpRi3wnzjOa-h5SbUo3srkmPgCbpiZq1VxYchql-LAwlM8BXkJsqutbr_Y/w452-h640-rw/image_123650291.webp)
Οι συναντήσεις θα πραγματοποιηθούν στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του 2ου Γυμνασίου Ναυπλίου.
Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 5:30-7:30μ.μ.
με θέμα «Διαδίκτυο, αυτός ο άγνωστος κόσμος μας»