ΑΡΓΟΛΙΔΑ TV – ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΙΤΣΑΣ

Ηταν μια βραδιά προάγγελος της 8ης Οκτωβρίου. Ολα μαρτυρούσαν τον νικητή. Ο κόσμος, το χειροκρότημα, η επιβλητική παρουσία

του Δημάρχου, τα έργα, ο φωτισμός, το Άργος που λαμποκοπούσε στο σκοτάδι

Με την παρουσία εκατοντάδων υποψηφίων και ψηφοφόρων έγιναν τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της παράταξης “Αλλαγη Πορείας – Δημήτρης Καμπόσος” το απόγευμα της Παρασκευής 22 Σεπτεμβρίου στην πλατεία Αγίου Πέτρου στο Άργος.

Την τελετή του αγιασμού τέλεσε ο Πρόεδρος του ΙΣΚΕ και εφημέριος του Ι.Ν. Αγίου Πέτρου π. Γεώργιος Σελλής.

Μετά τα εγκαίνια ο Δήμαρχος Άργους Μυκηνών Δημήτρης Καμπόσος, απεύθυνε χαιρετισμό και αναφέρθηκε επιγραμματικά στα έργα που έγιναν σε όλο το Δήμο επί της της θητείας του.

Αναλυτικά το ψηφοδέλτιο της παράταξης “Αλλαγή Πορείας”:

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
2. ΑΛΕΞΑΚΟΥ ΓΚΛΙΑΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
3. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗ ΤΑΓΚΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
4. ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
5. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
6. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
7. ΑΡΓΕΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
8. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΑΣ)
9. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
10. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
11. ΓΙΟΛΑΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
12. ΓΚΑΒΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
13. ΓΚΙΟΥΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
14. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
15. ΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
16. ΔΗΜΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
17. ΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
18. ΔΗΜΑΣ (ΜΠΑΚΕΤΟΣ) ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
19. ΔΟΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
20. ΔΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
21. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
22. ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
23. ΖΟΥΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΥΡΚΕΙΑΣ)
24. ΙΓΗΠΑΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
25. ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ (ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ) ΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
26. ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΕΡΝΑΣ)
27. ΚΑΣΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
28. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
29. ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
30. ΚΟΥΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
31. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
32. ΚΡΙΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΛΕΡΝΑΣ)
33. ΛΕΡΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (ΛΕΡΝΑΣ)
34. ΛΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
35. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
36. ΜΑΡΙΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΡΕΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΕΡΝΑΣ)
37. ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
38. ΜΑΥΡΙΑ ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ (ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ)
39. ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
40. ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
41. ΜΟΥΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
42. ΜΟΥΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
43. ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ)
44. ΜΠΑΝΤΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
45. ΜΠΑΝΤΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
46. ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
47. ΜΠΕΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
48. ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΗΛΙΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
49. ΜΠΟΜΠΟΥ ΔΑΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
50. ΜΠΟΥΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
51. ΜΠΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΑΣ)
52. ΜΠΟΥΤΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
53. ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
54. ΜΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΡΓΟΥΣ)
55. ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΥΡΚΕΙΑΣ)
56. ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
57. ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
58. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΑΣ)
59. ΝΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
60. ΝΤΑΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΛΕΡΝΑΣ)
61. ΝΤΑΒΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ)
62. ΝΤΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
63. ΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
64. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
65. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
66. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
67. ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
68. ΠΕΤΣΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
69. ΡΕΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
70. ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
71. ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
72. ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
73. ΣΙΔΕΡΗ ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
74. ΣΙΩΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
75. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
76. ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
77. ΣΚΑΡΠΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
78. ΣΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
79. ΣΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΥΡΚΕΙΑΣ)
80. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
81. ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
82. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
83. ΤΑΡΑΝΤΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
84. ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
85. ΤΣΑΜΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
86. ΤΣΙΡΑΜΑΝΕΣ (ΜΑΡΕΛΗΣ) ΜΑΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
87. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
88. ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
89. ΦΙΛΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
90. ΦΛΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)


Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άργους)

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΥΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΓΚΩΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΔΑΡΛΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ ΓΑΒΡΗΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΜΠΡΟΥΣΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΠΕΝΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΚΟΚΟΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΩΝΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΚΩΤΣΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
14. ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
15. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΜΑΝΕΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΠΑΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
17. ΜΑΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΤΕΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
20. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΜΠΕΝΕΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ
22. ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΜΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΠΙΛΙΚΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
25. ΣΚΑΡΠΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26. ΣΤΡΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27. ΦΡΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
28. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχλαδοκάμπου)

1. ΓΚΙΓΚΙΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΚΑΡΒΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΟΓΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6. ΡΟΥΜΕΝΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΤΡΙΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΦΙΦΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βρουστίου)

1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
2. ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΑΝΤΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4. ΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΦΛΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γυμνού)

1. ΔΗΜΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΔΡΟΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΖΟΥΖΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΖΟΥΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
5. ΚΑΠΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δαλαμανάρας)

1. ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΤΡΥΦΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΟΤΕΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΥΚΟΥΜΕΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
4. ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
6. ΠΑΙΒΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΣΚΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελληνικού (Κρυονερίου)

1. ΓΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΑΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΒΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
5. ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΠΟΥΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΝΤΡΙΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ήρας)

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΛΙΑΓΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΡΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
4. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΛΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΛΑΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ινάχου)

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΔΟΜΑΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΥΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΟΥΚΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΖΙΩΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΖΩΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καρυάς)

1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΑΜΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΠΟΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΣΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΕΛΛΗ ΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΣΑΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κεφαλαρίου)

1. ΓΚΟΦΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΖΑΚΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΝΤΕΡΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΒΕΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΧΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κιβερίου)

1. ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ
2. ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
4. ΜΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΗ
6. ΧΑΣΑΠΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΧΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουρτακίου)

1. ΓΑΛΙΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΣΑΡΑΒΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουτσοποδίου)

1. ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΜΟΥΖΑΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΠΑΡΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΠΛΑΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΝΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΗΡΩ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
9. ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΤΑΡΑΝΤΙΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΤΑΣΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λάλουκα)

1. ΛΙΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΛΙΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΜΠΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ
7. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
8. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιμνών)

1. ΓΙΟΥΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
2. ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΙΡΤΖΙΚΟΣ)
4. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΙΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΤΑΡΦΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΦΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυρκείας)

1. ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
4. ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΧΡΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαλαντρενίου)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΙΣΒΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΜΠΟΥΓΙΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
8. ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μοναστηρακίου)

1. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
3. ΤΣΑΜΠΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΦΛΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μυκηνών)

1. ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
6. ΤΣΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μύλων)

1. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΑΜΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΑΥΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ
6. ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΤΑΘΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΤΣΙΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ


Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Κίου)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΓΑΡΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΣΣΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
8. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΣΚΑΡΠΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
10. ΤΖΑΝΗ ΖΩΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 11. ΤΖΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
12. ΤΣΟΥΦΙΟΥ ΘΕΟΚΛΗΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέου Ηραίου (Χώνικα)

1. ΔΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΔΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
5. ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΤΣΙΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προσύμνης)

1. ΓΚΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΣΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΙΛΙΟΣ)
6. ΣΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πυργέλλας)

1. ΚΩΤΣΟΝΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΜΠΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΠΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκαφιδακίου)

1. ΓΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΜΕΡΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΦΛΕΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΣΑΡΑΦΕΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκοτεινής)

1. ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΛΟΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΡΑΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΧΟΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σχινοχωρίου (τ.Σχοινοχωρίου)

1. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φιχτίου)

1. ΚΟΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΜΠΑΒΕΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΤΟΡΕ ΣΑΒΒΑ του ΘΟΔΩΡΑΚΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Νικολάου)

1. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΣΑΙΣΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αλέας)

1. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΗΛΙΑ
2. ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΠΕΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανδρίτσης)

1. ΔΕΛΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καπαρελλίου)

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κεφαλοβρύσου)

1. ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΠΠΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μπόρσα)

1. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου)

1. ΚΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Στέρνας)

1. ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
2. ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΣΤΑΘΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φρεγκαίνης)

1. ΚΟΥΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΜΟΥΝΤΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φρουσιούνας)

1. ΚΟΥΤΡΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΗΜΑΝΤΗΡΗ ΡΑΛΛΟΥ του ΙΩΑΝΝΗ

Με την παρουσία εκατοντάδων υποψηφίων και ψηφοφόρων έγιναν τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της παράταξης “Αλλαγη Πορείας – Δημήτρης Καμπόσος” το απόγευμα της Παρασκευής 22 Σεπτεμβρίου στην πλατεία Αγίου Πέτρου στο Άργος.

Την τελετή του αγιασμού τέλεσε ο Πρόεδρος του ΙΣΚΕ και εφημέριος του Ι.Ν. Αγίου Πέτρου π. Γεώργιος Σελλής.

Μετά τα εγκαίνια ο Δήμαρχος Άργους Μυκηνών Δημήτρης Καμπόσος, απεύθυνε χαιρετισμό και αναφέρθηκε επιγραμματικά στα έργα που έγιναν σε όλο το Δήμο επί της της θητείας του.

Αναλυτικά το ψηφοδέλτιο της παράταξης “Αλλαγή Πορείας”:

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
2. ΑΛΕΞΑΚΟΥ ΓΚΛΙΑΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
3. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗ ΤΑΓΚΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
4. ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
5. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
6. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
7. ΑΡΓΕΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
8. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΑΣ)
9. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
10. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
11. ΓΙΟΛΑΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
12. ΓΚΑΒΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
13. ΓΚΙΟΥΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
14. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
15. ΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
16. ΔΗΜΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
17. ΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
18. ΔΗΜΑΣ (ΜΠΑΚΕΤΟΣ) ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
19. ΔΟΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
20. ΔΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
21. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
22. ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
23. ΖΟΥΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΥΡΚΕΙΑΣ)
24. ΙΓΗΠΑΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
25. ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ (ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ) ΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
26. ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΕΡΝΑΣ)
27. ΚΑΣΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
28. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
29. ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
30. ΚΟΥΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
31. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
32. ΚΡΙΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΛΕΡΝΑΣ)
33. ΛΕΡΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (ΛΕΡΝΑΣ)
34. ΛΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
35. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
36. ΜΑΡΙΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΡΕΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΕΡΝΑΣ)
37. ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
38. ΜΑΥΡΙΑ ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ (ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ)
39. ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
40. ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
41. ΜΟΥΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
42. ΜΟΥΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
43. ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ)
44. ΜΠΑΝΤΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
45. ΜΠΑΝΤΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
46. ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
47. ΜΠΕΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
48. ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΗΛΙΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
49. ΜΠΟΜΠΟΥ ΔΑΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
50. ΜΠΟΥΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
51. ΜΠΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΑΣ)
52. ΜΠΟΥΤΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
53. ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
54. ΜΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΡΓΟΥΣ)
55. ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΥΡΚΕΙΑΣ)
56. ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
57. ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
58. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΑΣ)
59. ΝΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
60. ΝΤΑΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΛΕΡΝΑΣ)
61. ΝΤΑΒΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ)
62. ΝΤΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
63. ΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
64. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
65. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
66. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
67. ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
68. ΠΕΤΣΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
69. ΡΕΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
70. ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
71. ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
72. ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
73. ΣΙΔΕΡΗ ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
74. ΣΙΩΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
75. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
76. ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ (ΑΡΓΟΥΣ)
77. ΣΚΑΡΠΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)
78. ΣΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
79. ΣΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΥΡΚΕΙΑΣ)
80. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
81. ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
82. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
83. ΤΑΡΑΝΤΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
84. ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
85. ΤΣΑΜΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
86. ΤΣΙΡΑΜΑΝΕΣ (ΜΑΡΕΛΗΣ) ΜΑΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΡΓΟΥΣ)
87. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
88. ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΡΓΟΥΣ)
89. ΦΙΛΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
90. ΦΛΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΜΥΚΗΝΑΙΩΝ)


Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άργους)

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΥΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΓΚΩΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΔΑΡΛΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ ΓΑΒΡΗΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΜΠΡΟΥΣΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΠΕΝΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΚΟΚΟΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΩΝΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΚΩΤΣΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
14. ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
15. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΜΑΝΕΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΠΑΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
17. ΜΑΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΤΕΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
20. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΜΠΕΝΕΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ
22. ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΜΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΠΙΛΙΚΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
25. ΣΚΑΡΠΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26. ΣΤΡΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27. ΦΡΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
28. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχλαδοκάμπου)

1. ΓΚΙΓΚΙΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΚΑΡΒΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΟΓΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6. ΡΟΥΜΕΝΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΤΡΙΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΦΙΦΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βρουστίου)

1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
2. ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΑΝΤΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4. ΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΦΛΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γυμνού)

1. ΔΗΜΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΔΡΟΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΖΟΥΖΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΖΟΥΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
5. ΚΑΠΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δαλαμανάρας)

1. ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΤΡΥΦΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΟΤΕΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΥΚΟΥΜΕΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
4. ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
6. ΠΑΙΒΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΣΚΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελληνικού (Κρυονερίου)

1. ΓΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΑΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΒΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
5. ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΠΟΥΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΝΤΡΙΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ήρας)

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΛΙΑΓΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΡΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
4. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΛΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΛΑΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ινάχου)

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΔΟΜΑΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΥΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΟΥΚΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΖΙΩΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΖΩΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καρυάς)

1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΑΜΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΠΟΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΣΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΕΛΛΗ ΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΣΑΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κεφαλαρίου)

1. ΓΚΟΦΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΖΑΚΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΝΤΕΡΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΒΕΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΧΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κιβερίου)

1. ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ
2. ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
4. ΜΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΗ
6. ΧΑΣΑΠΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΧΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουρτακίου)

1. ΓΑΛΙΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΣΑΡΑΒΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουτσοποδίου)

1. ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΜΟΥΖΑΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΠΑΡΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΠΛΑΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΝΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΗΡΩ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
9. ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΤΑΡΑΝΤΙΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΤΑΣΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λάλουκα)

1. ΛΙΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΛΙΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΜΠΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ
7. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
8. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιμνών)

1. ΓΙΟΥΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
2. ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΙΡΤΖΙΚΟΣ)
4. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΙΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΤΑΡΦΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΦΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυρκείας)

1. ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
4. ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΧΡΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαλαντρενίου)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΙΣΒΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΜΠΟΥΓΙΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
8. ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μοναστηρακίου)

1. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
3. ΤΣΑΜΠΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΦΛΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μυκηνών)

1. ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
6. ΤΣΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μύλων)

1. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΑΜΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΑΥΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ
6. ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΤΑΘΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΤΣΙΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ


Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Κίου)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΓΑΡΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΣΣΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
8. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΣΚΑΡΠΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
10. ΤΖΑΝΗ ΖΩΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 11. ΤΖΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
12. ΤΣΟΥΦΙΟΥ ΘΕΟΚΛΗΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέου Ηραίου (Χώνικα)

1. ΔΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΔΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
5. ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΤΣΙΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προσύμνης)

1. ΓΚΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΣΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΙΛΙΟΣ)
6. ΣΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πυργέλλας)

1. ΚΩΤΣΟΝΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΜΠΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΠΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκαφιδακίου)

1. ΓΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΜΕΡΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΦΛΕΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΣΑΡΑΦΕΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκοτεινής)

1. ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΛΟΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΡΑΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΧΟΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σχινοχωρίου (τ.Σχοινοχωρίου)

1. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φιχτίου)

1. ΚΟΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΜΠΑΒΕΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΤΟΡΕ ΣΑΒΒΑ του ΘΟΔΩΡΑΚΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Νικολάου)

1. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΣΑΙΣΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αλέας)

1. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΗΛΙΑ
2. ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΠΕΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανδρίτσης)

1. ΔΕΛΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καπαρελλίου)

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κεφαλοβρύσου)

1. ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΠΠΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μπόρσα)

1. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου)

1. ΚΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Στέρνας)

1. ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
2. ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΣΤΑΘΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φρεγκαίνης)

1. ΚΟΥΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΜΟΥΝΤΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Δήμος Άργους – Μυκηνών (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φρουσιούνας)

1. ΚΟΥΤΡΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΗΜΑΝΤΗΡΗ ΡΑΛΛΟΥ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ

Συνταξιούχος αγρότισσα δώρισε ασθενοφόρο στο νοσοκομείο Μεσολογγίου

AGGELOS DRITSAS

Δημήτρης Ορφανός: Θα προσπαθήσουμε με όλες μας τις δυνάμεις χωρίς έπαρση και αλαζονεία

AGGELOS DRITSAS

Το πρώτο αποτέλεσμα των Δημοτικών Εκλογών στο Δήμο Ερμιονίδας

AGGELOS DRITSAS

Συντάξεις μηνός Αυγούστου 2024: Σε δύο δόσεις οι καταβολές – Όλες οι λεπτομέρειες

AGGELOS DRITSAS

ΑΔΕΔΥ: 24ωρη Πανελλαδική Πανδημοσιοϋπαλληλική Απεργία στις 28 Φεβρουαρίου

AGGELOS DRITSAS

30 καταγγελίες την ημέρα στην ηλεκτρονική πλατφόρμα της ΑΑΔΕ

AGGELOS DRITSAS

Στο Ναύπλιο η Π.Ο.Ε.Ε. τίμησε ανθρώπους του Εμπορίου

AGGELOS DRITSAS

Ν.Δ : Παύλος Μαρινάκης – Συνέντευξη Τύπου στο Ναύπλιο ΒΙΝΤΕΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ

AGGELOS DRITSAS

Ο Γιάννης Ανδριανός στον Δημήτρη Ορφανό

AGGELOS DRITSAS

Δημήτρης Κρίγγος: Διάνοιξη και άλλων πέντε οδών στο Άργος!

AGGELOS DRITSAS

Η Google θα επισημαίνει τις εφαρμογές Android που περνούν από έλεγχο ασφαλείας

AGGELOS DRITSAS

Ο Απολλώνιος Πολιτιστικός Σύλλογος Λευκακίων ομορφαίνει το ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ. Αργολίδας

AGGELOS DRITSAS