Αναγνωρίζοντας τον εθελοντισμό ως ύψιστη αξία και μορφή κοινωνικής ευαισθησίας και προσφοράς η Εθελοντική Ομάδα Διδύμων καθάρισε την πλατεία αλώνια ανατολικά του χωριού και πραγματοποίησε δράσεις στολισμού ενόψει του Πάσχα, καλλωπισμού, ελαιοχρωματισμού, κοπή χόρτων και καθαρισμού στη μικρή σπηλιά των Διδύμων.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/439893877_10231432598108056_5262781579096651376_n-1024x768.jpg)
Με χαμόγελο και αγάπη φροντίζουμε το χωριό μας και τους ανθρώπους του.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/438096057_10231432515906001_9194881148454567182_n.jpg)
Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και τα κεράσματα στις γειτονιές!
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/438118114_10231432598468065_929743531004297085_n-1024x768.jpg)