Τα θερμά μου συγχαρητήρια για την εξαιρετική διοργάνωση της ενημερωτικης εκδήλωσης του Ενεεγυλ Αργολίδας με θέμα “Νεανική βία και Παραβατικοτητα-Προστατευουμε τα παιδιά μας”. Οι ομιλητές, μιλησαν στην καρδιά μας και τα υπέροχα παιδιά μας συγκινησαν με το ποιημα και το τραγούδι τους! Σας ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση , μέσα από την καρδιά μου και είμαι σίγουρη ότι έρχονται πολύ όμορφα πράγματα!!!
![](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437376812_10233279955406211_9195216885375065105_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ttA27cO1zccAb6ZeskH&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=00_AfCOISccXjelwnbnozHQ_qc6cXla5gyaOyQIucdngGEe4w&oe=662A059F)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/437370155_10233279955686218_2976073133525496286_n-1024x771.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/438239876_10233279957486263_945865318002319736_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/437585158_10233279956766245_6614301519825814740_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/437127065_10233279954646192_261199619571981649_n.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/438254233_10233279957166255_49916618419126719_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/438242257_10233279957566265_6285593964203884990_n-1024x723.jpg)