Εντυπωσιακή και καταχειροκροτούμενη η συμμετοχή του συλλόγου ‘Αρματωμένοι Μωραΐτες – Σταϊκος Σταϊκόπουλος – Ναύπλιο 1822″ στην επέτειο για την 201η Β’ ΕΘΝΟΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ στο Άστρος Κυνουρίας.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgDpVE8IfSXF8ek_J0Qo_4kPUxDAM7wzVCbDhPSgC7XQ6vpCD5h8rJAtDGsd3ZF3hcmmiAOwW22dWsk0YNXEXeylrVjZ66S4An5zs3zBBZFOqSLFdP6v7LJ_W2uzmvSIAqoSWOZ_wYpl93qnAn5vc-cJ2q1ZWen8KNzQWHu-vcAOVCKOvzS4sr_0umWvZA/w400-h640-rw/%CE%91%CF%81%CE%BC%CE%B1%CF%84%CF%89%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CE%B9%20%CE%9C%CF%89%CF%81%CE%B1%CF%8A%CF%84%CE%B5%CF%82%20(3).webp)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhwYlu18F6kDBs-YY1fhcSc6rzz0k5CE4nG9u6DCU1jHNQ4R8uz9ttAKGL8S7JGdU3NYY1dimhleBNxh1vF4aiMw1iBEvF3Cjm7sA4HXq_d5UV8Td6ljbKJldflWUEFoN3KS-dQDx6nhsdIRzjW_5GpqE9RezMgXSOJ7xToC1ldeGU-DmNE6npZr6HrQBU/w536-h640-rw/%CE%91%CF%81%CE%BC%CE%B1%CF%84%CF%89%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CE%B9%20%CE%9C%CF%89%CF%81%CE%B1%CF%8A%CF%84%CE%B5%CF%82%20(4).webp)
Ο Σύλλογός μας στέλνει τις θερμές του ευχαριστίες σε όλους τους αρμοδίους τόσο για την πρόσκληση και την θερμή υποδοχή που μας έκαναν, όσο και για την ιδιαίτερη φιλοξενία τους.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiUuY3Z0rKNtGQtgQhixBDWF5PJCwfsADbMtseT8D0x394DieRvVXiE_K0VyR1JcBQDf-_SglpFWGjxVm6qoShlYlyA0frUwcYdHOhwm2XB2q_252burQCFNRaU3z5QjuS61Dv0EAOYJ9YIk0SprE58yL5rwTdn7Ajt3w6hA_6NhLw0LW9fD-VJ6l114dA/w482-h640-rw/%CE%91%CF%81%CE%BC%CE%B1%CF%84%CF%89%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CE%B9%20%CE%9C%CF%89%CF%81%CE%B1%CF%8A%CF%84%CE%B5%CF%82%20(5).webp)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh_BXLIexoieWYFGxqwkwoNLRfKYwQdNfT5Xy8-Xc3x1bLBRQHo-jetQabbkhLM_TL-iJR1SmJ0vxMSCc69IKhqQLEG68Um057sgPds2yG_3f954NqdY9XfVw4_WHGS6pxYqufSZDlIPIWw8Xc_JSrLWJ8X2Mh3SrVOSOUDEY9cSDzsrTNrwsOTOtxElh8/w640-h480-rw/%CE%91%CF%81%CE%BC%CE%B1%CF%84%CF%89%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CE%B9%20%CE%9C%CF%89%CF%81%CE%B1%CF%8A%CF%84%CE%B5%CF%82%20(1).webp)