25/08/2023
Μία εξαιρετική μουσική βραδιά είχαν την τύχη να παρακολουθήσουν όσοι παραβρέθηκαν στην συναυλία με το Άγγελο Ανδριανό που έγινε την Πέμπτη 24 Αυγούστου στην παραλία του Κιβερίου.
Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε με την χορηγία της ΚΕΔΑΜ σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Σύλλογο Κιβερίου “ ΓΕΝΕΣΙΟΝ”.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiBa4WgMoHDOwP7viV27K9FbdZDhUkrCDmmbh3twML9UzDpwmgMD8Yst5Pk8fOho-9gZMP8uJKHe33aRqOs8eYOWr7LM9oQ6dUGn3h6VwBK9_M_-yUNZgONf0PQWdHQdy82i3B0QA6xQnFMGCvzoyPHh4t9azlVYHtVqkujv3tbdgQq8l8otx50kxYDgHhj/w640-h480/20230824_222827.jpg)
Ο εξαίρετος τραγουδιστής και τραγουδοποιός με το συγκρότημά του ταξίδεψαν τους θεατές – ακροατές σε ονειρεμένα μουσικά μονοπάτια , δίπλα στο κύμα και κάτω από το φώς του φεγγαριού , με έντεχνα και παραδοσιακά τραγούδια .
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPLgaC1Mh_veDMsSUm1j-GzSw156ZZNcfB9TVBv2Y4UN2UtsDtLLlvj78L55JHHBCDB_0-yraKgRWpHx7Rf3ZzR0SNdJgN1r9ZJatYHuol3duIhL6zhKIWZHrDewSBeMkmc7IDY49HB_iY76hBnMmsMPxKib9iH-DT7zQjx7s-KbmSRwFP2egywm7n7zdW/w640-h480/20230824_223115.jpg)
Το διαρκές χειροκρότημα αλλά και η συμμετοχή του κοινού στα τραγούδια σε συνδυασμό με την αύρα της θάλασσας επισφράγησαν την επιτυχημένη αυτή μουσική βραδιά στο όμορφο Κιβέρι .