Ο Διευθυντής, ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Ναυπλίου, διοργανώνουν ημερίδα ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης για τους γονείς και κηδεμόνες του Σχολείου μας, με την Ελληνική Ομάδα Διάσωσης (ΕΟΔ) Αργολίδας.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQ7scAI_SHEErP09i0JMLCm-mOkP1lq31sGDezX5Cg0NjpkYVp-sABmQAq4TKT6PUQJye2I4UzMd1IOhV7D-hLR00A9rQHNCToy4VatJNZUsQu5bPxuwzfpUj0bXxLlh6-RoXFNEhG9UJHf09vQvUdojDOGwGThtgRD5-gIgwrHV5Kfi5V-8X7PKVK1e0/w640-h640-rw/First-Aid-And-CPR-Training-Certification-Ad-Made-with-PosterMyWall.webp)
Θέμα της ημερίδας: “Πρώτες Βοήθειες – ΚΑΡΠΑ και χρήση απινιδωτή”
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί τη Τετάρτη, 15-11-2023 και ώρα 17:30-19:00 στον πολυχώρο του Σχολείου.