Ημερίδα συνδιοργανώνει ο Ιατρικός Σύλλογος Αργολίδας με τη Θεραπευτική Κλινική της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Αθηνών και θα πραγματοποιηθεί στο Ναύπλιο στην αίθουσα Βουλευτικού, το Σάββατο 15 Ιουνίου 2024.Ελπίδα μας είναι πως η συγκεκριμένη ημερίδα θα αποτελέσει πυρήνα ενημέρωσης και σημείο αναφοράς στη διάχυση και προαγωγή των επιστημονικών εξελίξεων στα επείγοντα περιστατικά στην ΠΦΥ.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/06/447744241_10232584042093699_5461429429692331792_n-724x1024.jpg)
Ο Πρόεδρος
Κ. Κατσαρός
Γ. Δωροβίνης