Η Πρόεδρος Σχολικών Καθαριστριών Αργολίδας εξελέγη μέλος του Δ.Σ της Ομοσπονδίας Ο.Σ.Ε.Υ.ΠΕ.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgPQLG5ho3bVNdpYZCTS1S_SmfXVEpK9crR0QAs_84o-uJe_9KX2C4ugApbOQVIZuJSKlE5elgRDdl3HB1RGxHJieXhNov3tm4ISkIJPKy0lcujrZxvbBDUAXNR30ZFCEDZ54w6C6HcvmLJUpeymjajcEyba7w1EQ-LLReqQQbmEI9Pbmj0J2m5a__ZTNU/w640-h346/FB_IMG_1693762522280.jpg)
Ολοκληρώθηκε το 1o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ Ο.Σ.Ε.ΥΠ.Ε, στο Λουτράκι. Η νεοσύστατη Ομοσπονδία Συλλόγων Εργαζομένων στις Υπηρεσίες και το Εμπόριο με κεντρικό σύνθημα «ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»,
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEglhK_lU1x8F6hzRHct2SE4OcuJMrc_ExV-v8IxgGLyXFTjZ_8CshOPQBA0XE6UdVpFJYgQ-HJigKKU8vlJ2-59hg9sYLH7kMCtuokhpInADa5vol6_NSSoeSapCY29zo62FiXNPlSQrtIb2XUa8zfTYG91noWmmMyx1WeIMdm3a8Z2JAapdG_B-bR0vlc/w480-h640/FB_IMG_1693733354853.jpg)
Μέλος του Δ.Σ. της Ο.Σ.Ε.ΥΠ.Ε. η Βαλεντίνα Σαδίκου ,που στην ομιλία της κάλεσε τους συναδέλφους της να στηρίξουν όλοι μαζί το νέο εγχείρημα της Ομοσπονδίας.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhdStjGeJI7Hcs9Oc66gWva-TsaO7mq5zOTThlPUtTSTJPZlgVyFRoyzt0SwvOW2puU_lS0DB9WMjMjmDPifDSsvd-V7WQf0dUALGM0d1Il9c4L4wSzfLuNDpZiXF3hjMndwgiv_-gH_9MVGypyFX7DKTYZ0W0ZuL4aL6ZUCo_LpB4oa7z8j1_MkdAeuhQ/w640-h480/FB_IMG_1693748395251.jpg)
Κλείνοντας την ομιλία της είπε ότι :
“Σας καλώ και εγώ με τη σειρά μου να στηρίξουμε όλοι μαζί το εγχείρημα της νέας ομοσπονδίας. Σε εμάς ανήκει η καθοριστική ευθύνη να διαμορφώσουμε την πορεία και να κερδίσουμε το μέλλον . Έχουμε μια νέα ευκαιρία να μην την χάσουμε. Η Ο.Σ.Ε.ΥΠ.Ε είναι το νέο μας σπίτι και ξεκινά με τις καλύτερες δυνατές προϋποθέσεις. Θα την στηρίξουμε με όλες μας τις δυνάμεις. “
Πάντα στην διάθεσή σας
Η Πρόεδρος
Βαλεντίνα Σαδίκου