Με την παρουσία της κας Νάντιας Γιαννακοπούλου καθώς και μελών και φίλων της παράταξής μας, πραγματοποιήθηκε εχθές, 26 Ιανουαρίου η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας της Ν.Ε. ΠΑΣΟΚ Αργολίδας.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/01/received_394764853064126-1024x768.jpeg)
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΝΑΥΠΛΙΟ 18-1-2024
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/01/received_889934352912103-1024x768.jpeg)
Η Ν.Ε. ΠΑΣΟΚ- ΚΙΝΑΛ Αργολίδας, την Παρασκευή 26 Ιανουαρίου και ώρα 20.00, κόβει την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα της, στη Νέα Κίο Αργολίδας, στο SEQUOIA ESPRESSO & WINE BAR, με καλεσμένο και κεντρικό ομιλητή τον Βουλευτή και Εκπρόσωπο Τύπου του ΠΑΣΟΚ, κ. Θανάση Γλαβίνα.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/01/received_1426042188332396-1024x768.jpeg)
Για τη Ν.Ε. ΠΑΣΟΚ Αργολίδας
Η Γραμματέας
Αγγελική Αν. Κοντοθανάση.
Με εκτίμηση,
Aγγελική Α.Κοντοθανάση
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/01/received_7980999678593294-1024x768.jpeg)