Tην πέμπτη 26 Ιανουαρίου 2024, πραγματοποιήθηκε με επιτυχία η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της ομάδας μας, στο πλαίσιο της καθιερωμένης εκδήλωσης. Το γεγονός τίμησαν με την παρουσία τους ο πρόεδρος της Ε.Π.Σ. Αργολίδας, κύριος Βασίλης Σιδέρης, καθώς και η γενική γραμματέας της Ε.Π.Σ. Αργολίδας, κυρία Ελένη Πανοβράκου.
Πριν την κοπή της πίτας, όλοι μαζί απολαύσαμε ένα πλούσιο γεύμα στο Σουβλατζίδικο Πλάτανος. Το φλουρί κέρδισε ο Παναγιώτης Σκαλτσάς. Του ευχόμαστε να είναι πάντα τυχερός!
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/01/421516283_422014303537141_8758062610976938688_n.webp)
Στο τέλος της εκδήλωσης, ο Γιώργος Αντουλινάκης προσέφερε ένα ξεχωριστό προσωπικό δώρο στον τερματοφύλακα της ομάδας μας, Αργύρη Αλευρά, ως ένδειξη εκτίμησης και ενθάρρυνσης για τη συνεισφορά του στην ομάδα.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/01/421592843_422014360203802_8566589218929699227_n-1024x683-1.webp)
Ευχαριστούμε όλους όσους παρευρέθηκαν και συμμετείχαν σε αυτήν την ξεχωριστή εκδήλωση. Σας ευχόμαστε και πάλι, καλή χρονιά με υγεία πάνω απ’ όλα!