Γιορτή της Μητέρας στο Κρανίδι!!!
12-5-2024 Όπως κάθε χρόνο, εορτάσαμε την μητέρα με μια όμορφη σεμνή τελετή στο ομώνυμο άγαλμα στον περιφερειακό Κρανιδιου. Μια πρωτοβουλία και προσφορά των αδελφών Στρίγκου , σε πνεύμα συγκίνησης και σεβασμού τιμήσαμε την μητέρα και ότι συμβολίζει ,για κάθε έναν από μας!!!!
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/424596433_840342758128224_740373221522661638_n-768x1024.jpg)
Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες και γλυκιά νοσταλγία για όσες δεν είναι πια κοντά μας αλλά είναι πάντα στις καρδιές μας !!!!
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/440466052_3587246391497042_5102150778764194961_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/440455370_3587246374830377_986203456271202044_n-1024x768.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/439078399_840342588128241_2860391798473319142_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/441192134_840342531461580_5731423345729690848_n-768x1024.jpg)