Μεγάλη μέρα για το Παναρκαδικό Νοσοκομείο γιατί εγκαινιάστηκε σήμερα η λειτουργία του φυσικού αερίου, ενός μεγάλου αναπτυξιακού έργου και από περιβαλλοντικής (βελτιώνεται πολύ το ενεργειακό αποτύπωμα), αλλά και από πλευράς πολύ μεγάλου οικονομικού οφέλους. Στα εγκαίνια παρεβρέθησαν ο κύριος Βλάσης, ο κύριος Κοντοζαμάνης, ο κύριος Τζανής και ο κύριος Μανδρώνης καθώς και ο ιδιοκτήτης της Hengaz κύριος Λαμπρόπουλος.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432929364_1662338041177397_5414015568296063296_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/433099978_1662337787844089_481057191410729185_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432896265_1662337981177403_5706895970493168406_n-1024x768.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432850662_1662338061177395_6399547605571734633_n-768x1024.jpg)