Ο πρώτος μήνας του νέου έτους έφτασε στο τέλος του κι έδειξε αμέσως τις προθέσεις στήριξης για το σχολείο μας από ανθρώπους και φορείς του τόπου μας , για το τι θα ακολουθήσει σε όλον το χρόνο.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/02/424842147_401875508983039_8902013040470699366_n-1024x768.jpg)
Πριν τις επόμενες δωρεές, ας ευχαριστήσουμε για την παρούσα χορηγία
του εκπαιδευτικού υλικού που την κάνει το ΓΕΛ Ερμιόνης, ο Μουσικός Σύλλογος Ερμιόνης και η Σχολή Βυζαντινής Μουσικής «Ο Άγιος Νεκτάριος». Μας παρέδωσαν το υλικό
η δ/ντρια του ΓΕΛ Ερμιόνης Ηλιού Ευαγγελία και ο πρόεδρος του Μουσικού Συλλόγου Ερμιόνης Φασιλής Αθανάσιος.
Τους ευχαριστούμε πολύ! Τους ευχόμαστε επιτυχίες στο έργο τους και Καλή Χρονιά!!
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/02/424834161_401875468983043_2843673313659589492_n-767x1024.jpg)