“Το Ανάπλι” – Σύλλογος Εστίασης Ναυπλίου και ο Εμπορικός & Επιχειρηματικός Σύλλογος Ναυπλίου διοργανώνουν αποκριάτικο πάρτι την Κυριακή 10 Μαρτίου στο ΑΚΑΝΘΟΥΣ.
Βάλτε τις μάσκες σας, φορέστε τις στολές σας, και ελάτε στο πιο διασκεδαστικό Αποκριάτικο Party , γεμάτο χορό με ήχους από δεκαετίες 60’s , 70’s , 80 ‘s ,90’s με Live the Party Band GROUP In THERAPY!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhsCBoqcS2cp1scNS2tOGAUxjRI7SeNv5I6lx_Nevz3tUZbPBqo9ijwJ86oy7hKIOnLY1CHkAIiBpFHayVsfBhw0_v9JwCenHhaYURBlm_8bNU2gukwH6lcbpTVcEVE6GiC6asCkwHxCKi3GDIXWNhbLoVsFPv91CyinNCzPQvk3PvokZokSu2ur0lsOqI/w452-h640-rw/%CE%91%CF%80%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%20%CF%80%CE%AC%CF%81%CF%84%CF%85%20(2).webp)
Σας περιμένουμε όλους με την παρέα σας για να ξεφαντώσουμε και να διασκεδάσουμε με μόνη προϋπόθεση ,να φέρετε μαζί σας την καλή σας διάθεση και το λαμπερό σας χαμόγελο!!!!