Νικήτρια αναδείχθηκε η ομάδα του ΓΕΛ Βουλιαγμένης στο Final Four του Πανελλήνιου Σχολικού Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης 2024, που πραγματοποιήθηκε στο Ναύπλιο το διήμερο 22 και 23 Απριλίου.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-3233-1024x572.png)
Στον μεγάλο τελικό έπαιξε η ομάδα του ΓΕΛ Βουλιαγμένης με την ΣΧ.ΟΜ των Χανίων,με νικήτρια την ομάδα του ΓΕΛ Βουλιαγμένης.
Στο μικρό τελικό έπαιξαν η ΣΧ. ΟΜ της Κέρκυρας με την ΣΧ. ΟΜ. Αθηνών,με νικήτρια τη ΣΧ. ΟΜ. Κέρκυρας.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-3232-1024x569.png)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-3223-1024x572.png)
Τους αγώνες παρακολούθησαν και χειροκρότησαν, ο Θεματικός Αντιπεριφερειάρχης Βασίλης Σιδέρης, ο Προπονητής της Εθνικής Ομάδας Υδατοσφαίρισης Θοδωρής Βλάχος, ο Αντιπρόεδρος της Κολυμβητικής Ομοσπονδίας Ελλάδας Γιώργος Αφρουδάκης , ο Διευθυντής της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αργολίδας Βασίλης Πολύδωρος, ο Εντεταλμένος Σύμβουλος Αθλητισμού και Υγείας του Δήμου Ναυπλιέων Θανάσης Πανουτσόπουλος και τα μέλη της αθλητικής επιτροπής του δήμου Ναυπλιέων, Έλενα Πανοβράκου, Ανδρέας Αργυρόπουλος και Δημήτρης Μανουσάκης.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-3222-1024x571.png)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-3230-1024x603.png)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-3227-1024x550.png)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-3231-1024x568.png)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-3224-1024x580.png)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-3225-1024x568.png)