Ημερίδα με θέμα «ο ρόλος του γονέα στην εξέλιξη του νεαρού αθλητή» έγινε το Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 στην αίθουσα Τριανόν στο Ναύπλιο. Ομιλητής ήταν ο γνωστός επικοινωνιολόγος και ψυχολόγος Αχιλλέας Υφαντίδης.
Τίμησαν με την παρουσία τους την ημερίδα, μεταξύ άλλων ο πρόεδρος της ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ & αντιπεριφερειάρχης Παιδείας, Δια βίου Μάθησης και Αθλητισμού Βασίλης Σιδέρης, οι Αντιδήμαρχοι του Δ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ Καράπαυλος Κωνσταντίνος,Μαντζαβράκος Ηλίας,Πανουτσόπουλος Αθανάσιος και ο Υπολιμενάρχης Ναυπλίου Μουστακόπουλος Ιωάννης
Οι ενωσιακοί προπονητές Νίκος Σωτηρόπουλος Δήμητρης Μανιάτης και αρκετοί γονείς που παρακολούθησαν την ημερίδα.
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-1150.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-1151.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-1152.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-1153.png?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-1154.png?ssl=1)