Ο Πνευματικός και Πολιτιστικός Σύλλογος «Φάρος» έκθεσε στον χώρο του Ηρώου στο Πόρτο Χέλι τις πρωτομαγιάτικες δημιουργίες του σε έναν ξεχωριστό πάγκο με πολλά λουλούδια και κεράσματα.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/440415212_3583710768517271_2974067918044913187_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/438259535_3583710001850681_3424524384302693875_n-768x1024.jpg)
Σειρά είχαν οι Φούρνοι
Στο μαγικό φυσικό τοπίο στα «Παπούλια», δίπλα στο εκκλησάκι των Αγίων Αναργύρων, ο Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Φούρνων, ο Πολιτιστικός Όμιλος Φούρνων και η Φυσιολατρική Ορειβατική Ομάδα, διοργάνωσαν ένα παραδοσιακό πρωτομαγιάτικο γλέντι, όπως παλιά!
Συγχαρητήρια σε όλες και όλους!
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/438300041_3583710301850651_1813823634307536109_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/438275799_3583710031850678_4948047822978705382_n-768x1024.jpg)
Χρόνια πολλά με υγεία και δημιουργία!
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/438305482_3583710198517328_5773981321260482121_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/438275942_3583710631850618_8868350675476797724_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/438275979_3583710721850609_2154245799601673941_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/438301471_3583710058517342_608462177548380293_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/438305107_3583710375183977_169139834928930258_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/05/438301519_3583710461850635_6422671452516664257_n-768x1024.jpg)