Καλημέρα! Η καρναβαλικη παρέλαση θα γίνει από Βασίλαινας ( Καραολή Δημητρίου- Βασ Σοφίας- Βασ Κωνσταντίνου) μέχρι τέλος βασιλέως Κωνσταντίνου. Δηλαδή οι δρόμοι των παρελάσεων κατά τη φορά που κινούνται τα αυτοκίνητα. Οι Καραμουτζά, Μεσηνίας – Αρκαδίας, Τριπόλεως, Δαναού, Καποδιστρίου , Κορίνθου προς Μυστακοπούλου κλπ και προς Γενναίου Κολοκοτρώνη κλπ και Ινάχου είναι κανονικά ανοικτοί. Οι καρναβαλικές ομάδες θα είναι Κοφινιώτου,Μακαρίου και Ναυπλίου.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/419244847_122155490504034567_3062156819046291809_n.jpg)