Μαζί με άλλους νεοσύλλεκτους
Ο Στέφανος Κασσελάκης συμμετείχε στην παρέλαση για την 25η Μαρτίου στη Θήβα, συμμετέχοντας σε στρατιωτικό άγημα 36 ατόμων που, κατά πληροφορίες, αποτελούνταν από νεοσύλλεκτους του Κέντρου Εκπαίδευσης.
Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ παρέλασε στον κεντρικό δρόμο της Θήβας.
![](https://www.topontiki.gr/wp-content/uploads/2024/03/kasselakis-parelasi-thiva-1-1024x683.jpg)
![](https://www.topontiki.gr/wp-content/uploads/2024/03/kasselakis-parelasi-thiva-2-1024x683.jpg)
![](https://www.topontiki.gr/wp-content/uploads/2024/03/kasselakis-parelasi-thiva-3-1024x683.jpg)
Υπενθυμίζεται χθες ο Στέφανος Κασσελάκης βρέθηκε με μερικούς στρατιώτες από το θάλαμό του, οι οποίοι μετέχουν και στο άγημα, στο Δίστομο, προκειμένου να αποτίσουν φόρο τιμής στα θύματα της ναζιστικής θηριωδίας.