ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑΕΙΔΗΣΕΙΣΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝΣΤΗΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΨΥΧΑΓΩΓΙΑ

Ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών των ομάδων της Αργολίδας

 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τις αγωνιστικές που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 21 – 22 Ιανουαρίου:

Α1 Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/01/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Ορφανός Β., Μπατάκος Κ.2-5
2.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΤΟΛΟΥΣάββατο21/01/2315:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Μακρής Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)
0-0
3.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο21/01/2315:30Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Ρούσσης Σ.3-0
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή22/01/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μπούκουρα Μ., Καραχάλιος Ι.4-4
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή22/01/2315:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Κόλλιας Δ.3-1
6.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή22/01/2315:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Θεοδώρου Α.
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή22/01/2315:30Τριανταφύλλου Ρ., Ρούσσης Σ., Βλαντούσης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος)
2-0
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Γ.Ο.Ν. – ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/01/2318:30Κόλλιας Δ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.1-2
9.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή22/01/2311:00Δρούζας Χ., Θεοδώρου Α., Κοτσοβός Κ.0-0
10.ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/01/2311:30Αθανασίου Ν., Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.1-3
11.ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή22/01/2312:00Τριανταφύλλου Ρ., Βλαντούσης Ν., Ρούσσης Σ.1-1
12.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/01/2315:00Αθανασίου Ν., Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.3-0
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο21/01/2315:00Δημητρόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ.2-6
14.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΤΟΛΟΥΚυριακή22/01/2311:45Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπατάκος Κ., Κατσάνης Ι.4-0
15.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/01/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Γεώργας Κ., Ορφανός Β.1-2
16.ΠΡΟΙΤΟΣ – ΛΥΓΚΕΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/01/2315:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.7-1
1ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή22/01/2311:30Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Κορολής Β.6-0
Γ Εθνική Ανδρών
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε – ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή22/01/2315:003-1
38.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή22/01/2315:004-1
39.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΚυριακή22/01/2315:001-3
40.ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή22/01/2315:003-0
41.ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Κυριακή22/01/2315:001-0
42.ΡΟΔΟΣ ΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή22/01/2315:002-0
43.ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΚυριακή22/01/2315:003-1

What's your reaction?

Related Posts

1 of 775