Πρωτιά για τον Νίκο Νίκα στην Πελοπόννησο στις εκλογές του ΤΕΕ

3 weeks ago
47 Views

Την πρώτη θέση σε σταυρούς έλαβε ο υποψήφιος για την κεντρική Αντιπροσωπεία του ΤΕΕ, στο περιφερειακό τμήμα της Πελοποννήσου, Νίκος Νίκας.

Με βάση τα προσωρινά αποτελέσματα, ο Ν. Νίκας έλαβε 526 σταυρούς και είναι πρώτος στην Πελοπόννησο και δεύτερος στην Ελλάδα (εκτός Αθήνας), με την παράταξη Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών.

TEE ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΝΕΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 ΚΑΤΣΑΡΗΣ Αθανάσιος Δ. 15

2 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Α. 14

3 ΤΑΡΑΒΙΡΑΣ Γεώργιος Ι. 8

4 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Γεώργιος Ν. 20

5 ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ Ηλίας Ε. 13

—————————————————————————-

ΑΡιστερή ΑΓωνιστική Ενωτική Συσπείρωση-ΑΡ.Α.Γ.Ε.Σ.

1 ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Θεοφάνης Κ. 13

2 ΒΛΑΧΑΔΑΜΗΣ Σπυρίδων Γ. 9

3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Γεώργιος Β. 6

4 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης Δ. 54

5 ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Αγγελής Ν. 4

6 ΤΑΡΟΥΣΗ Μαριλένα Θ. 16

7 ΤΣΟΥΛΑΚΟΥ Αλκηστις Β. 20

—————————————————————————-

Δ.Ε.Σ.Μη. (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ) ΕλΕΜ-ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΣΥΝΕΡ

1 ΑΘΗΝΑΙΟΣ Ηλίας Α. 21

2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Ν. 65

3 ΜΟΤΖΡΙΑΝ Αθανάσιος Ε. 21

4 ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ Γεώργιος Μ. 12

5 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Π. 61

—————————————————————————-

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 ΒΟΥΛΟΥΜΑΝΟΣ Γρηγόριος Ι. 8

2 ΓΡΙΒΑΣ Νικόλαος Α. 5

3 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ Νικόλαος Ε. 23

4 ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗ Παναγιώτα Ι. 26

5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Γρηγόριος Γ. 26

6 ΠΑΝΟΥΣΗ Παναγιώτα Β. 14

7 ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Α. 18

8 ΤΖΕΚΟΥ Παρασκευή (Βιβή) Δ. 15

—————————————————————————-

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗ.ΠΑ.Μ.)

1 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ Νικόλαος Α. 9

2 ΚΟΥΙΝΗΣ Παναγιώτης Α. 9

3 ΠΑΛΑΜΑΡΑΣ Νικόλαος Δ. 1

4 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Κυριάκος Ν. 4

5 ΧΟΥΝΤΑΛΑΣ Κωνσταντίνος Δ. 6

—————————————————————————-

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗ.ΣΥ.Μ.)

1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Α. 67

2 ΓΙΑΞΟΓΛΟΥ Ιωάννης Γ. 98

3 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Πέτρος Ι. 25

4 ΜΠΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος Ι. 63

5 ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ Παντελής Ν. 12

6 ΣΕΛΛΗΣ Τρύφων Η. 93

7 ΣΕΝΗΣ Ιωάννης Κ. 43

8 ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος Α. 19

—————————————————————————-

ΔΚΜ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 ΒΕΡΟΥΤΗΣ Βασίλειος Ν. 136

2 ΘΩΔΗΣ Ιωάννης Θ. 49

3 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ Ιωάννης Β. 77

4 ΜΗΤΡΟΒΓΕΝΗΣ Σπυρίδων Κ. 78

5 ΝΙΚΑΣ Νικόλαος Π. 526

6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Π. 27

7 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Χρήστος Α. 48

8 ΣΑΣΣΑΛΟΣ Κωνσταντίνος Γ. 510

—————————————————————————-

ΔΥΝΑ.ΜΗ.-ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σταύρος Α. 6

2 ΚΑΠΕΡΩΝΗ Αικατερίνη Π. 3

3 ΚΟΝΔΗ Σοφία Β. 3

4 ΜΟΥΡΓΗ Ευθυμία Η. 4

—————————————————————————-

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΙΕΡΓΑΣΙΩΝ

1 ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ Γεώργιος Π. 12

—————————————————————————-

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟ ΤΕΕ

1 ΔΟΥΜΑΝΗ Σταματίνα Π. 21

2 ΚΟΝΤΟΥ Μαρία Α. 15

3 ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ Παναγιώτης Ε. 18

4 ΛΙΒΑΝΗΣ Δημήτριος Β. 10

5 ΜΑΚΡΗΣ Χριστόδουλος Ν. 28

6 ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Β. 37

7 ΜΩΡΑΚΕΑ Κυριακή (Κική) Α. 57

8 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Όθων Σ. 13

Πηγή: kalimera-arkadia.gr

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *