Το Σάββατο 25 Μαίου 2024 &ώρα 18.30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Συλλόγου Αργείων “Ο Δαναός” το μουσικό σύνολο «Εν Τέχνοις» & το φωνητικό σύνολο του Ανδρ. Ρεντούλη «Δαναϊδες» κλείνουν την 1η περίοδο των εκδηλώσεών μας.
Παρουσιάζουν μια συναυλία αφιέρωμα στην 130η επέτειο του ΔΑΝΑΟΥ, με ιστορικά τραγούδια εποχής (Χατζηαποστόλου- Σακελλαρίδη – Σουγιούλ–Γιαννίδη) &μελοποιημένα ποιήματα Αργείων ποιητών.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiyykWoNFhNIY5wGlfufIbKwskt7XMSA81vvAVx0dSNNVzZ7l3oOkcbADwUUoKw2x38xl32TQ-IhtLhCPMMevSTDKhx5u4BsfQxZ706XUxKwDp_jhmqi8b9s8dDWBX_5IN8ET7k2iMlpbBk3_pq0gkPREOJoLgu50BAC2ILtgIJ0m-QSbw8Lndho3gfq1E/w452-h640-rw/%CE%91%CE%A6%CE%99%CE%A3%CE%91%20%CE%A3%CE%A5%CE%9D%CE%91%CE%A5%CE%9B%CE%99%CE%91%CE%A3%20%CE%A1%CE%95%CE%9D%CE%A4%CE%9F%CE%A5%CE%9B%CE%97.webp)
Η παρουσία σας θα τιμήσει τους συντελεστές και τον Σύλλογό μας.