Τιμή και χαρά μας να συνεργαζόμαστε με τα μέλη του Πολιτιστικού Ομίλου Φιχτίων #ΟΣάμινθος και τον Πρόεδρό τους #ΑναστάσιοΑθανασόπουλο. Στα πλαίσια των εκδηλώσεων της 25ης Μαρτίου, παρουσιάσαμε σε θεατρικό αναλόγιο μικρό μέρος από τα Απομνημονεύματα του Θεόδωρου Κολοκοτρώνη, τη διασκευή των οποίων δημιουργήσαμε και σκηνοθετήσαμε η #ΡούλαΣαλταπήδα και εγώ.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434591187_7275846952510414_4504797303247329679_n-768x1024.jpg)
Ευχαριστώ τα μέλη του Συλλόγου για την υποδειγματική διοργάνωση, τους ηθοποιούς για τη άψογη απόδοση και όλους τους παρευρισκομενους (καλλιτέχνες και θεατές) για τη μυσταγωγία που ζήσαμε!
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434738824_7275847712510338_6980984603378439202_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434487205_7275847969176979_537464927445537626_n-1024x768.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/434735642_7275847219177054_2738497912635093825_n-768x1024.jpg)