Την Πέμπτη η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας και ο αγιασμός του Δημοτικού Συμβούλιου Ναυπλιέων
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα του θα κόψει το Δημοτικό Συμβούλιο Ναυπλιέων, την οποία θα ευλογήσει, ο Μητροπολίτης Αργολίδας κ.κ. Νεκτάριος, πριν την έναρξη της Τακτικής Συνεδρίασης της Πέμπτης 18 Ιανουαρίου 2024, στις 6:15 το απόγευμα, στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων της Περιφερειακής Ενότητας Αργολίδας.
Θα προηγηθεί ο καθιερωμένος αγιασμός.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/01/420100553_679145714391446_8191789730385669361_n.jpg)