Χωρίς κανένα πρόβλημα διεξάγονται οι Ευρωεκλογές στον Δήμο Άργους – Μυκηνών ο οποίος βρίσκεται σε ετοιμότητα τις τελευταίες μέρες.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/06/448028350_8010952055590574_4272439996819714158_n-1024x768.jpg)
Το εκλογικό υλικό μοιράστηκε σε όλους τους δικαστικούς αντιπροσώπους ενώ το δημοτολόγιο παρέμεινε ανοιχτό μέχρι εχθές το βράδυ για να εξυπηρετήσει τους ψηφοφόρους.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/06/448019731_8010952342257212_6675662671240913858_n-1024x768.jpg)
Ευχαριστούμε για την άριστη συνεργασία όλο το προσωπικό του Δήμου Άργους – Μυκηνών από τους οδηγούς που μετέφεραν τους εκλογικούς σάκους μέχρι και τους αγγελιοφόρους που θα σχολάσουν αργά το βράδυ για να μεταφέρουν το αποτέλεσμα των εκλογικών τμημάτων.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/06/447457838_8010951842257262_4743654188382207492_n-1024x768.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/06/447895242_8010952035590576_4948869514364304006_n-1024x768.jpg)