ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝΣΤΗΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΨΥΧΑΓΩΓΙΑ

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 19 και 20 Νοεμβρίου.

Στην Γ΄Εθνική ξεχωρίζει το ματς του Παναργεικού με τον Αιολικό όπου η ομάδα του Άργους  επικράτησε με 0-1 ενώ Ερμιονίδα και Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  στο 1-

Α1 Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο19/11/2215:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.1-3
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο19/11/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Μπατάκος Κ.3-0
3.ΣΠΕΤΣΕΣ – ΜΕΘΑΝΑΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/11/2215:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Δαγρέ Μ., Παρασκευόπουλος Γ.3-1
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή20/11/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Βλαντούσης Ν.4-2
5.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή20/11/2215:00Μανούχος Ε., Βεργέτης Δ., Αργύρης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουριδής Παύλος )
0-5
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/11/2215:00Κόλλιας Δ., Μπούκουρα Μ., Ραφαηλίδη Σ.1-1
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/11/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Κουτσούκος Γ.0-1
8.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή20/11/2215:00Δρούζας Α., Κάτσουδας Π., Τσατσούλη Β.4-0
Α2 ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΤΟΛΟΥΣάββατο19/11/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Δαγρέ Μ.1-0
10.ΠΡΟΙΤΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/11/2217:30Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Κοτσοβός Κ.4-2
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΥΔΡΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή20/11/2214:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπατάκος Κ., Φλεβάρης Ι.8-1
12.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή20/11/2215:00Μαρινόπουλος Π., Κορολής Β., Βλάχος Α.1-2
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/11/2211:00Μπέγκος Α., Βεργέτης Δ., Βλαντούσης Ν.1-2
14.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή20/11/2211:30Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Ραφαηλίδη Σ.3-1
15.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή20/11/2212:00Μαρινόπουλος Π., Μακρής Ν., Μπούκουρα Μ.2-3
16.ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Γ.Ο.Ν.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή20/11/2215:00Ρούσσης Σ., Κυμπουρόπουλος Δ., Ορφανός Β.3-3
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή20/11/2215:00Μπέγκος Α., Μελέτης Α., Στατεράς Π.


Γ΄Εθνική:
4ος όμιλος

Πανηλειακός-ΑΕ Μυκόνου 1-0
Αιολικός-Παναργειακός 0-1
Πανγυθεατικός-Ερμιονίδα 1-1
Πανιώνιος-Ιάλυσος 2-0
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-ΑΟ Διαβολιτσίου 1-1
ΑΟ Πυλίου Κω-Αίας Γαστούνης 3-0
Ρόδος-Πάτραι 3-1

What's your reaction?

Related Posts

1 of 783