ΑΡΓΟΛΙΔΑ.TV  του Άγγελου Δρίτσα
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

3-0 ο Παναργειακός τον Πανναυπλιακό σε φιλικό στο Κουτσοπόδι

Στο φιλικό που διεξήχθη την Κυριακή 27 Αυγούστου στο γήπεδο Κουτσοποδίου ο Παναργειακός νίκησε με σκορ 3-0 τον Παναυπλιακό (2-0 ημίχρονο).

Τα γκολ για την ομάδα του Γιώργου Βαζάκα σημείωσαν οι Γασπαρης, Πρίκας και στο β ημίχρονο ο Τσιράκης.

Επόμενο φιλικό παιχνίδι στο Άργος την Τετάρτη 30 Αυγούστου με τον Παναθηναϊκό Β’.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ

Χαιρετισμός του Ανδρέα Πουλά στην ημερίδα του Δήμου Επιδαύρου για την “Παγκόσμια Ημέρα ΑμεΑ”

AGGELOS DRITSAS

Αναρωτιέμαι δεν γνωρίζουν ότι η δημοτικη αρχή άλλαξε ;;;

Παγκόσμια Ημέρα κατά του Καπνίσματος: Ευκαιρία δέσμευσης για διακοπή μιας βλαβερής συνήθειας