Lets do it Greece… Drepano!!! Ο Σύλλογος Γονέων Και Κηδεμόνων Νηπιαγωγείου κ Δημοτικού η Διευθύντρια Νηπιαγωγείου Κυρία Δελοπουλου και Δημοτικού Κυρία Σταματοπούλου, με πρωταγωνιστές τα παιδιά, και τους γονείς και εθελοντές ,ένωσαν τις δυνάμεις τους για ένα καλύτερο σχολείο ,με χρώματα , φυτά και διάθεση για ένα καλύτερο περιβάλλον για τα παιδιά μας. Ευχαριστούμε τους χορηγούς. Συγχαρητήρια σε όλους!!!!
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/438205454_2050225512025212_5601753376665565704_n-1024x771.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/437990480_2050225435358553_4733941699890964735_n-1024x771.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/438034733_2050225532025210_8734178546760138952_n-1024x771.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/438030004_2050226595358437_2605609330338204069_n-771x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/438030199_2050225132025250_7284024179790099711_n-1024x462.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/435922722_2050225305358566_841904648020309504_n-1024x462.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/04/435700644_2050226418691788_6995987991505362303_n-771x1024.jpg)