ΑΡΓΟΛΙΔΑ.TV  του Άγγελου Δρίτσα

Ο Παναργειακός απεναντι στη Μύκονο το μεσημέρι της Κυριακής 29 Οκτωβρίου είχε τις ευκαιρίες για να πάρει τη νίκη αλλά δεν κατάφερε να σκοράρει.

Η Μύκονος επιδίωξε με το παιχνίδι να μην χάσει για τρίτη συνεχόμενη αγωνιστική και κατάφερε να πάρει το βαθμό της ισοπαλίας χάρη και στον Ντούνη.

Η πρώτη ευκαιρία για τον Παναργειακό ηταν με κεφαλιά του Γάσπαρη στο 30ο λεπτό το έβγαλε ο Ντούνης , κεφαλιά του Ροκάι στο 65ο λεπτό απέκρουσε εκ νέου ο Ντούνης , στο 89ο λεπτό ο Ελευθεριάδης βγήκε μόνος του με τον τερματοφύλακα αλλά δεν κατάφερε να ευστόχησει και στις καθυστερήσεις ο Χατζηβασιλειάδης με κεφαλιά έστειλε την μπάλα λίγο άουτ και έτσι παρέμεινε το 0-0.
Γ΄ Εθνική (8η αγωνιστική ) αποτελέσματα

3ος όμιλος

Βύζας Μεγάρων – ΠΑΣ Κόρινθος 1-2 (38′ Ρεσούλι / 40′ Μερκούρης, 76′ Χαλάτσης)

ΓΣ Μαρκό – Εράνη Φιλιατρών 1-1 (90+2′ Παυλίδης / 21′ )

ΑΕ Ερμιονίδας – Αστέρας Βάρης 0-1 (31′ Ντούλιας)

(30/10) Ρόδος – ΠΑΟ Βάρδας

(30/10) ΑΟ Πυλίου – Πανελευσινιακός

Παναργειακός – ΑΕ Μυκόνου 0-0

Ιάλυσος – ΑΕ Μεσολογγίου 3-2 (2′-41′ Τζουανάκης, 90+5′ Αθανασίου / 5′ Κράνης, 66′ Πλαστήρας)

Ελλάς Σύρου – Θύελλα Ραφήνας [] 1-1 (82′ Μούντριχας / 87′ Ψυχογιός)

Παναιγιάλειος – ΑΕΡ Αφάντου 2-0 (24′ Κραγιόπουλος, 71′ Φωκαΐδης)