Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη εχθές στα πλαίσια του Πόρτο Χελιωτικου καρναβαλιού ο Χρώματοπολεμος. Ένα μεγάλο μπράβο στους συλλόγους στους εθελοντές ( που νιώθω προσωπικά μεγάλη ευχαρίστηση που συνεχίζουν την επί ετών προσφορά των ανθρώπων που θέλουν να δώσουν ανιδιοτελος κάτι παραπάνω για τον τόπο τους. Μάλιστα αυτή η χαρά είναι μεγαλύτερη όταν εμπλουτίζεται αυτή η ομάδα εθελοντών από νεολαία ) στην κοινότητα και στον δήμο. Τού χρόνου να είμαστε καλά και καλή σαρακοστή.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/433660767_7269720979815189_4185119357240506441_n-1.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/433137085_10228969896865931_7374952440349824126_n-637x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/433201325_10228969897345943_4887134247628067969_n-627x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/433660767_7269720979815189_4185119357240506441_n.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432459060_7269721209815166_3446341229294892666_n-715x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432436401_7269721089815178_1182773654992149078_n-714x1024.jpg)