ΑΡΓΟΛΙΔΑ TV – ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΙΤΣΑΣ

Σε ένα παιχνίδι που ο ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ήταν πολύ καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα , κέρδισε στα Δίδυμα τον τοπικό Ποσειδώνα με 1-0. Σκόρερ ο Γρηγόρης Ταραντιλης στο 26 λεπτό του πρώτου ημιχρόνου. Αξιοσημείωτο είναι ότι παρότι δημιούργησε πολλές ευκαιρίες για την επίτευξη και άλλων τερμάτων αυτό δεν έγινε .

Χαρακτηριστικές περιπτώσεις αυτές των Κλωντι Θεοδοσιάδη δύο φορές και Μακαρατζή που σε ανεπανάληπτα τετ α τετ δεν μπόρεσαν να σκοράρουν.

ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΥ

Επόμενη αγωνιστική υποχρέωση την επόμενη Τετάρτη στην Ν. Επιδαύρο με τον Φοίνικα .

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ

“Τα λουλούδια στη ζωή και στον τόπο μας”

AGGELOS DRITSAS

Πωλείται αγροτεμάχιο 11 στρ. σε αποστάση 7 χλμ από το Ναύπλιο με θέα θάλασσα

Συγχαρητήρια του Περιφερειάρχη Πελοποννήσου προς τους νικητές των αυτοδιοικητικών εκλογών