ΑΡΓΟΛΙΔΑ TV – ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΙΤΣΑΣ

Νίκη του Παναργειακού επί του Βύζα Μεγάρων 2-0 με τα γκολ των Ηλιόπουλο στο 26ο λεπτό και Καρυπίδη στο 78ο λεπτό .

Ο Παναργειακός ήταν ανώτερος σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού δεν κινδύνεψε σε καμία περίπτωση από τους φιλοξενουμενους,αφού δεν είχαν τελική προς την εστία του Καραργύρη.

Ο Παναργειακός έχασε ευκαιρίες και για μεγαλύτερο σκορ με τους De Souza, Ηλιόπουλο, Τσούτση, Τσιώλη.

Την επόμενη αγωνιστική ο Παναργειακός αγωνίζεται εκτός έδρας στη Σύρο με την Ελλάς.

Με 19 θέματα συνεδριάζει το Δημοτικό Συμβούλιο Ερμιονίδας

Η κοπή της πρωτοχρονιάτικης βασιλόπιτας στο Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας στο Κρανίδι

ΚΙΒΕΡΙ ΑΡΓΟΥΣ : Αποκριάτικο δρώμενο αναβιώνοντας το έθιμο του αφανού. ΒΙΝΤΕΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ

Πολύ υψηλός κίνδυνος δασικής πυρκαγιάς στους νομούς Αργολίδας και Κορινθίας την Πέμπτη 1η Αυγούστου

Tv

Σωματείο Συνταξιούχων ΙΚΑ ΕΦΚΑ Αργολίδας: Αλληλεγγύη στο δοκιμαζόμενο λαό της Παλαιστίνης