Την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 6. 30 μ.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων του Συλλόγου Αργείων «Ο ΔΑΝΑΟΣ» , ο γνωστός ειδικός επιστήμονας και μαχητής γεωπόνος (ΜSc) κ. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΥ , θα αναφερθεί στο ιδιαίτερα ενδιαφέρον αλλά και διαρκώς επίκαιρο θέμα της αγροτικής μας περιοχής : “ΤΡΙΣΤΕΤΣΑ -20 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΑΝΔΗΜΙΑ».
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjSjqIxUa1Bx6fd4PBv_Vcc-CSTG3DD_BzBf4Rb8s9q-NVB01ru6JaFyeioJJxRQd-q_Z2egqgY9V_HjKdqNKboFmpWhtz_AOv2BY3bTD5OQ8oMQ_t10feSyplprKc-BKX1TsXP3HJxIPzrIayrXVg4auiCji9aEQLJ5KoUe1wgoak8ypMVu8T5g9r2y9Q/w452-h640-rw/421876901_777548941065859_5147325090119404274_n.webp)
Τα δεδομένα και ιδίως οι προοπτικές της πολύχρονης αυτής σαρωτικής λαίλαπας κατά των εσπεριδοειδών, που αποκτά τελικά τεράστιο οικονομικό αλλα και κοινωνικό αντίκτυπο στον τόπο μας , θα αποτελέσουν την κύρια βάση της παρουσίασης .
Η παρουσία όλων θα μας τιμήσει ιδιαίτερα
Από το Δ.Σ.