ΑΡΓΟΛΙΔΑ TV – ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΙΤΣΑΣ

Σκόρερ De Souza το 1 0 στο 18 λεπτό με σουτ & 2-0 με κεφαλιά του Ηλιόπουλου από ασίστ του Ροκάι, στο 37ο λεπτό πολλές ευκαιρίες έχασε η ομάδα μας απλώς μείωσε η Ρόδος στο 74 λεπτό με τον Λίμα

Ο Παναργειακός θα περιμένει το αυριανό αποτέλεσμα Παναιγιάλειος – Κόρινθος για να δει αν θα στεφθεί από αύριο πρωταθλητής ή η αγωνία θα μεταφερθεί στο τελευταίο εκτός έδρας αγώνα με την Βάρδα.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ

Θλίψη στον Επαγγελματικό κόσμο του Ναυπλίου για τον θάνατο του Χρήστου Καραμπινίδη

admin

ΠΙΤΣΑΣ : Σας παρακαλούμε να είστε προσεκτικοί και να σέβεστε τον χώρο

AGGELOS DRITSAS

Γ΄ Εθνική: Αλλαγές στο πρόγραμμα ομάδων του 3ου ομίλου της 7ης αγωνιστικής

diktio

Κατέληξε και το μωράκι- Διπλή τραγωδία για την οικογένεια μετά το τροχαίο στη Λυγαριά

admin

Στη Β΄ φάση του πανελληνίου πρωταθλήματος η ομάδα Κ11 του Ναυτικού Ομίλου Ναυπλίου

admin

Διαιτητής εκκένωσε από φιλάθλους το γήπεδο χωρίς λόγο – Ανακοίνωση του ΑΟ Ερμιονίδας