ΑΡΓΟΛΙΔΑ.TV  του Άγγελου Δρίτσα
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Πανναυπλιακός Ηρακλής – ΑΕ Μαλεσίνας 2-2 (ΦΩΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Ισοπαλία με με σκορ 2-2 στο γήπεδο του Τολού το απόγευμα της Κυριακής ο Πανναυπλιακός με την ΑΕ Μαλεσίνας για την την 3η αγωνιστική του 3ου ομίλου της Γ΄Εθνικής.

Στο 1ο εικοσάλεπτο του αγώνα ο Πανναυπλιακός μπήκε δυνατά στο παιχνίδι βρέθηκε μπροστά στο σκορ με 2-0, με γκολ που μπήκαν στο 10ο και το 13ο λεπτό στην συνέχια οι φιλοξενούμενοι ισορρόπησαν τον αγώνα και κατάφεραν να ισοφαρίσουν τα δύο γρήγορα γκολ που δέχθηκαν με τους Δέδε και Αλεξίου στο πρώτο ημίχρονο που ηταν και το τελικό σκορ.

Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας Ποσειδώνα Διδύμων 2024

Ολοκληρώθηκε το 1ο τουρνουά Padel στην Αργολίδα (απονομές)

Κύπελλο Ελλάδας: Αυτά είναι τα ζευγάρια της 4ης φάσης -Στη Ζάκυνθο ο Παναργειακός

Tv

Η Νάνα Μούσχουρη θα ερμηνεύσει τους Εθνικούς Ύμνους στην Τελετή Παράδοσης της Ολυμπιακής Φλόγας

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.1888-ΑΛΚΥΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟΥ=3-1

Πρωταθλητής Ευρώπης ο Τεντόγλου με ρεκόρ στα 8,65 μ. – Δείτε το χρυσό άλμα ΒΙΝΤΕΟ

38η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa (ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Tv

Η πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Σ. Σακοράφα συναντήθηκε στο Ναύπλιο με τον Αντιπεριφερειάρχη Αργολίδας

Η ιστορική ομάδα του Παναργειακού μετά από δυόμιση δεκαετίες επιστρέφει στη Β Εθνική, σημερινή Super League2..

Σημερα στις 14:00 ο Παναργειακός μαθαίνει τον αντίπαλο του για την 4η φάση του κυπέλλου Ελλάδας.